Туристсько – краєзнавчий напрямок:


- спортивний туризм – 4 групи;
- юний археолог – 1 група;
- історичне краєзнавство – 5 груп;

Проблема методичного об’єднання над якою працюють керівники туристсько-краєзнавчого та еколого-натуралістичного напрямку: «Зміст та шляхи вдосконалення натуралістичної та туристсько – краєзнавчої роботи»

Вихованці гуртка «Спортивний туризм» беруть участь в обласному фотоконкурсі «Туризм єднає нас». Вихованець гуртка Плаксій Андрій став переможцем у номінації «Дивосвіт природи», за роботу «Рідне Прибужжя» та в номінації «Туристські зльоти і змагання»,за роботу «Головне – не втрачати рівновагу…»

Щороку вихованці історико – краєзнавчого гуртка готують роботи для участі в обласному етапі Всеукраїнської географічно – краєзнавчої експедиції «Історія міст і сіл України». А вихованка археологічного гуртка (керівник Пересунчак Олександр Сергійович) Веселовська Тетяна вийшла переможцем обласного етапу Всеукраїнської історико – краєзнавчої експедиції «Історія міст і сіл України».

Керівник археологічного гуртка Пересунчак Олександр Сергійович вийшов переможцем заочного туру та запрошений на очний туробласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівниківпозашкільних навчальних закладів«Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2013».

Традиційно проводяться особисто-командні змагання з туризму серед гуртківців(керівник Володимир Якович Посуховський), де діти на практиці застосовують навички набуті на заняттях

Кiлькiсть переглядiв: 210

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.