Повернутися до звичайного режиму

Художньо –естетичний напрямок:


- хореографія – 23 групи;

- вокальний спів – 4 групи;

- образотворче мистецтво – 3 групи;

- декоративно – прикладне мистецтво – 6 груп;

- театральний – 2 групи;

- гра на духових музичних інструментах – 2 групи;

- моделювання та конструювання одягу – 1 група.

Методичною проблемою над якою працюють керівники гуртків даного напрямку є «Формування ключових компетенцій вихованців на основі використання методів активного навчання».

На засіданнях методичного об’єднання розглядаються та обговорюються різні теоретичні та практичні питання з проблем позашкільної освіти: «Організація роботи гуртка» (Семенченко Л.С.), «Індивідуальна робота з обдарованими дітьми» (Боруцька О.О.), «Методика та форми естетичного виховання в умовах позашкілля» (Сердюк І.О.), «Організаційно-педагогічні форми та методи в роботі позашкільного закладу» (Рябцун Т. О.), «Естетичне виховання дітей на заняттях гуртка «Чарівничок» (Гербенська Л.В.), «Організація самоуправління в гуртку» (Гончарук О.В.).

З метою підвищення кваліфікації, обміну досвідом роботи проводяться відкриті заняття керівниками гуртків Семенченко Л.С., Сердюк І. О., Смирнова О.М., на засіданнях методичних об’єднань піднімаються та вирішуються ряд організаційних питань, визначаються засоби якісного виконання річного плану.

Протягом року проводяться сюжетні, тематичні виставки. А саме:

- тематичні виставки «Наші обереги», «З майстерні Діда Мороза», «Чарівний бісер», «Руками творяться чудеса», «У сузір’ї дитячих талантів»;

- виставки-продажі до Дня Святого Миколая, до 8 Березня, Дня матері.

Також роботи гуртківців щороку представлені на обласному етапі Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція», «Український сувенір», «Знай і люби свій край».

Вихованці хореографічного гуртка (керівник Смірнова Олена Миколаївна) беруть активну участь в концертній діяльності школи, селища, району. Щорічно колектив приймає активну участь у районному фестивалях «У вихорі танцю», «Прибузькі зорі», де були нагороджені дипломом за кращий народно сценічний костюм; в обласному конкурсі хореографічного мистецтва «Весняні ритми» отримали номінацію «Кращий колектив дебютант», в 2013 році диплом ІІІ ступеню. В травні 2013 року взяли участь у регіональному фестивалі хореографії «Степівчанка збирає друзів» м. Новоукраїнка, де були запрошені до всенародного фестивалю хореографії, який проходитиме в Болгарії.; другий рік поспіль колектив прийматиме участь в Всеукраїнському фестивалі «Севастополь – місто слави».

Хореографічний колектив «Подоляночка» (керівник Семенченко Людмила Степанівна) активні учасники всіх міських, районних хореографічних конкурсів. В квітні 2013 року взяли участь в міжнародному фестивалі – конкурсі мистецтв «Мелодія весни - 2013» посіли друге місце в номінації «Народний танець» та відзначені дипломом міжнародного фестивалю. Запрошені міжнародною творчою групою «Знайомі обличчя» на фестиваль – конкурс.

Хореографічний колектив «Драйв» (керівник Іванна Сердюк) найчисленніший по кількості вихованців. Гуртківці колективу та вокального колективу «Глорія» беруть активну участь в усіх заходах міста та району. 34 випускники колективу отримали свідоцтва про позашкільну освіту з курсу «Хореографія».

Кiлькiсть переглядiв: 241

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.